Këmbimi valutor/ Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

Sot, më 24 shkurt 2024, dollari amerikan blihet me 95.5 lekë dhe shitet me 96.4 lekë.
Euro, blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.1 lekë.

Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 108.1 lekë, ndërsa në shitje me 109 lekë.

Paundi britanik blihet me 120.7 lekë dhe shitet me 121.7 lekë.

Dollari kanadez, sot në blerje këmbehet me 70.7 lekë, ndërsa në shitje me 71.7 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:


Shtuar 24.02.2024 07:46