KAMERA E FSHEHTË/ DJ i famshëm shqiptar bie në “rrjetën” e “Piranjave” (VIDEO)

Dj shqiptar me të qeshurën më më karakteristike në Ballkan do të perfomojë në një lokal të Shkodrës, por kamera e fshehtë e organizuar nga gruaja e tij, i kthehet në një ferr të vërtetë.

Pasi ndalohet disa herë nga policia, rrugës për në Shkodër, ai përballet me një pronar lokali tepër injorant, i cili është fans i këngëve me çifteli.

Pasi gjatë gjithë perfomances, nuk arrin ta kënaqë punëdhënësin, ky i fundit, hakmerret duke refuzuar ta paguajë. Por e keqja do të vije më pas…

Çfarë i kanë kurdisur “Piranjat” këtij DJ? Të gjitha detajet, sonte, ora 21:01 në ABC dhe T7. /abcnews.al/