Ish e dashura e Dele Alli tërbon fansat (VIDEO+FOTO)

Modelja, Ruby Mae, ish e dashura e futbollistit të Tottenham, Delle Ali ka tërbuan ndjekësit në rrjetët sociale.

Me një kërcim hot 25 vjeçarja, shfaqi figurën e saj të përsosur në një palë bikini ngjyrë ulliri, shkruan Albeu.com.

Bukuroshja zeshkane numuron mbi 100 mijë follow në Instagram dhe shfaqet mjaft aktive. /albeu.com/

Shtuar 1.04.2021 11:04