Humb jetën në lokal shoferi i ambulancës në Shkodër, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku një 58-vjeçar ka humbur jetën.

Sipas informacioneve të para 58-vjeçari F.V i cili punonte si shofer ambulance, ka humbur jetën ndërsa ndodhej në një lokal pranë spitalit në Shkodër.

Dyshohet se 58-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Njoftimi:

Mesditën e sotme, shtetasi F. V., 58 vjeç, banues në lagjen “Skënderbeg”, shofer i autoambulancës së spitalit rajonal të Shkodrës, teksa qëndronte në një lokal, në afërsi të spitalit, ka humbur jetën, dyshohet si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.


Shtuar 2.11.2023 17:22