HOROSKOPI/ Njihuni me shenjën me me fat të kësaj të marte

Dashi

Yjet e kësaj periudhe ju këshillojnë të analizoni me kujdes situatën tuaj sentimentale. Në punë, projektet e reja janë të ngadalta: duhet të rimerrni atë që humbët në vitin 2020.

Demi

Ju do të keni nevojë për dikë pozitiv, të disponueshëm… Në punë nëse po kërkoni një punë të parë do të gjeni mundësi të mira. Nëse keni nevojë për të blerë ose shitur, kërkoni këshilla.

Binjakët

Çiftet që e duan njëri-tjetrin tani do të kenë një rrugë të qartë. Në punë, është një periudhë ndryshimi, e cila mund të jetë sfiduese, por përfundimisht fitimprurëse.

Gaforrja

Falë Hënës së favorshme mund të dashuroheni, të gjeni dashurinë: aq më tepër në qershor. Ndryshimet e punës janë të mundshme, pikat e referimit do të jenë të ndryshme!

Luani

Sot mund edhe të zemëroheni nëse partneri juaj nuk ju jep gjithë mbështetjen që ju nevojitet. Në punë jeni më nervozë, gati të paduruar: mund të zhgënjeheni nëse nuk arrin një përgjigje.

Virgjëresha

Situata e përgjithshme kërkon kujdes, me Peshqit ose Binjakët mund të ketë probleme. Në punë do të jetë e rëndësishme të rishikoni disa llogari.

Peshorja

Vëmendja maksimale në dashuri: edhe një takim i rastit mund të rezultojë diçka më shumë. Në punë jeni pak i paqëndrueshëm: Ju këshilloj të keni kujdes nga shpërqendrimet, bëni gjërat me qetësi.

Akrepi

Hëna është në shenjën tuaj dhe ju sjell pasion, Jupiteri ju mbron për disa ditë. Në punë, nëse është e mundur, përpiquni të nënshkruani një marrëveshje deri në fund të Qershorit.

Shigjetari

Një ndjenjë e re mund të lindë nga asgjëha, një pasion i mirë kthehet. Në punë nesër Hëna do të jetë në shenjë.

Bricjapi

Nëse e shihni që sot diçka nuk po shkon siç duhet, në dashuri durimi është i rëndësishëm. Në punë jeni gjithmonë një person shumë aktiv, urreni të humbni kohë.

Ujori

Ndoshta nëse diçka nuk shkon me dashurinë, ju po e ndjeni atë. Në marrëdhëniet me Demin dhe Luanin është e rëndësishme të përpiqeni të ekuilibroni. Në punë intuitat janë gjithmonë të forta por mbase do të ishte rasti të mos filloni gjithmonë në pozicionin e katërt.

Peshqit

Tensionet me të cilat përballeni në dashuri janë të larmishme, megjithatë duhet durim si në dashuri ashtu edhe në familje. Në punë, nëse duhet të bëni një zgjedhje, mos u tregoni shumë të nxituar.


Shtuar 25.05.2021 08:12