Gjendet një trup i pajetë në Pogradec, detajet e para

Një trup i pajetë është gjetur në Pogradec.

Sipas burimeve ai është gjetur në një banesë në lagjen numër 4 të qytetit.

Dyshohet se viktima ka humbur jetën si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike.

Dyshohet që ngjarja të ketë ndodhur disa ditë më parë.

Familjarët pasi e kanë kostatuar kanë njoftuar policinë dhe trupi është çuar për ekzaminim në morg.

Ndërkohë ende nuk dihen detaje shtesë rreth ngjarjes dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të saj./albeu.com/

 

Shtuar 13.08.2022 20:43