Gjendet arma me të cilën Marjus Dema qëlloi për vdekje shokun e tij

Mbrëmjen e djeshme në lagjen “5 Maji” në Tiranë u vra me armë zjarri 27-vjeçari Mehmet Qema.

Arma me të cilën autori Marjus Dema qëlloi për vdekje shokun e tij, është gjetur.

Lexo edhe: Ekzekutoi shokun, Marius Dema dërgohet në vendngjarje: Çfarë u gjet brenda lokalit

Kujtojmë se në polici janë është dorëzuar autori dhe 5 të pranishmit në vendngjarje.

Gjithashtu mësohet se autori pasi qëlloi shokun e tij ka tentuar të vetëvritet me të njëjtën armë, por të pranishmit nuk e kanë lejuar./albeu.com

Lexo edhe: Vrasja në Tiranë, vetëdorëzohen edhe 4 personat e tjerë të shpallur në kërkim. Autori tentoi vetëvrasjen


Shtuar 11.05.2021 15:19