Pamjet bëhen virale, Ivanka Trump i ndodh incidenti i rrezikshëm me të birin (FOTO LAJM)

Ivanka Trump duket se nuk do ndal kurrë se marri vëmënedjen kryesore të mediave edhe tani që I ati, Donald trump nuk është më Presidenti i SHBA-ve.

Sërfi është fokusi i momentit për Ivanka Trump. Pasi babai i saj humbi zgjedhjet për një mandat të dytë, Ivanka dhe familja e saj u zhvendosën të jetojnë në zonën e Miamit.

39-vjeçarja ishte me tre fëmijët e saj në një kurs sërfi, kur goditi në fytyrë me tavolinën e sërfit djalin e saj më të vogël, Theodore. Fatmirësisht, aksidenti nuk pati pasoja dhe kursi vijoi normalisht, por pamjet u bënë menjëherë virale.


Shtuar 11.05.2021 15:17