Fundjava e familjes, Klevis Balliu poston foton e bukur me të birin

Ish-deputeti Klevis Balliu më 7 prill u bë baba për herë të parë. Lajmin e ndau në rrjete sociale ku zbuloi se djalit ia kishin vendosur emrin Oliver.

Këtë të shtunë, ish-deputeti demokrat ka postuar një foto me Oliver, ndërsa e mban në krahë.

Babë e bir kanë dalë shëtitje në natyrë dhe po shijojnë fundjavën familjare. Në postim Balliu shkruan: “Të dashur miq.

Unë dhe Oliver ju urojmë fundjavë të bukur”./albeu.com

Shtuar 8.05.2021 03:05