Formacionet zyrtare Newcastle-Liverpool (FOTO LAJM)

Pas pak do të luhet një ndeshje interesante midis Newcastle-Liverpool.

Në shtëpi, “toons” kanë shtatë ndeshje pa njohur humbje dhe Liverpool e di mirë që nuk do të jetë tepër e lehtë.

Por Liverpool ka vetëm një synim, marrjen e tre pikëve për të v azhduar rrugëtimin e luftës për vendin e parë, bashkë me Manchester City që është në krye të tabelës me vetëm 1 pikë para./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare: