Festë në familjen e Bashës, bashkëshortja ndan foto nga ditëlindja e të bijës (FOTO LAJM)

Vajza e vogël e Aurela dhe Lulzim Bashës, Viktoria ka fesutar ditën e sotme 10 vjetorin e lindjes.

Bashkëshortja e kryedemokratit ka ndarë në rrjetet sociale një foto nga festa për përvjetorin e lindjes së të bijës.

Mbi foto ajo ka bashkangjitur edhe një urim. “Gëzuar Ditëlindjen”, shkruan Aurela Basha.

Çifti janë prindër të dy vajzave, Viktorias dhe Dafinës.

Shtuar 14.07.2021 23:54