Familja mbretërore nuk përmbahet, shikoni festën e çmendur të Princit me të birin pas golit të Anglisë (VIDEO)

Luk Shou ndëshkoi Italinë vetëm pas dy minutash lojë duke çuar peshë zemrat e tifozëve të pranishëm në Uembli.

Ndër 65 mijë të pranishmit, në tribunën VIP ndodhet dhe kurora mbretërore, teksa Princi Xhorxh nuk e ka mbajtur veten tek goli i parë.


Shtuar 11.07.2021 21:36