EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të sfidës San Marino-Shqipëri (FOTO LAJM)

Dje në mbrëmje Shqipëria luajti në transfertë ndaj San Marinos duke fituar 0-2 në ndeshjen e trete të grupit I për kualifikueset Katar 2022.

Fotoreporteri i Albeu.com, Nderim Kaçeli, na sjell foto ekskluzive dhe momentet më pikate të sfidës. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu Sport ?? ?? ?? (@sportalbeu)


Shtuar 1.04.2021 16:17