E zhdukur prej disa ditësh, gjendet 35-vjeçarja shqiptare në Greqi

35-vjeçarja, Esmeralda Shira, që ishte zhdukur disa ditë më parë në Hania të Kretës është gjetur.

Ajo ishte zhdukur që në datën 16 dhjetor dhe sipas burimeve, mësohet se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Mësohet se ajo u gjet në zonën e Çanisë, dhe momentalisht po punohet për rrethanat dhe arsyet që shqiptarja u zhduk./albeu.com/