E tradhëton forca! Zjarrëfikësi nuk mban dot zorrën e ujit, rrëzohet në tokë (VIDEO)

Një video e publikuar nga “Metro” dëshmon punën e vështirë të zjarrëfikësve dhe situatat e pazakonta që mund të hasen gjatë rrugës.

Në video shihet një zjarrfikës që mundohet ta ndalë zjarrin që kishte përfshirë një veturë në një parking.

Ai nuk përballon dot presionin e ujit dhe rrëzohet. Vetëm me ndihmën e kolegëve ai arriti të dalë nga kjo situatë e vështirë./albeu.com


Shtuar 31.08.2021 14:22