E pranon publikisht Mevlani: Po, kam qenë i martuar në Gjermani (VIDEO)

Kohët e fundit në media kanë qarkulluar lajmet se Mevlani është i martuar në Gjermani dhe pikërisht kjo ka qenë një ndër temat që është diskutuar në episodin e sotëm të programit “Për’puthen”.

Nëpërmjet rubrikës së pyetjeve nga publiku, Mevlani tha se ka qenë i martuar për letra, por Ledjana ka qenë e informuar për këtë gjë. Ai e pranoi këtë fakt pa zbuluar detaje të tjera.

Kujtojmë se në muajin mars, pas shumë takimesh Ledjana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në “Për’puthen”. Tashmë marrëdhënia mes tyre është akoma më e fortë dhe dita ditës dyshja afrohen akoma më shumë bashkë. Në rrjete sociale ata shfaqen të pandarë nga njëri-tjetri dhe nuk mungojnë dedikimet e dashurisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)


Shtuar 4.05.2021 21:18