Panik në një kopësht në Tiranë, kuzhina përfshihet nga flakët

Paniku ka përfshirë një kopësht në Tiranë, pasi në kuzhinë ka rënë zjarr nga bombula e zjarrit.

Fatmirësisht flakët janë shuar nga shërbimet e zjarrfikëses dhe për pasojë janë shkaktuar vetëm disa dëme të vogla materiale.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën “Don Bosko”, ka marrë flakë një bombul gazi në kuzhinën e një kopshti, e cila u fik nga sherbimet e zjarrëfikses.

Nga zjarri ka vetëm dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 9.04.2021 13:56

Tags: ,