Tragjike në Elbasan, fëmija bie nga kati i 6-të i banesës, humb jetën

Një famijë 6-vjeç ka rënë nga kati i 6-të i banesës dhe për pasojë ka humbur jetën, në Spitalin Rajonal Elbasan.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth  orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori “.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për dokumentimin e plotē të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 22.09.2021 16:12