Ndërron jetë gruaja shtatzënë tek Infektivi

Ka ndërruar jetë një grua shtatzënë për shkak të Covid-19.

Viktima ishte 4 muajsh e shtatzënë, dhe ndodhej e shtruar të Spitali Infektiv.

Gruaja shtatzënë, sipas BalkanWeb, ndodhej e shtruar në reanimacionin e Infektivit prej dy ditësh./albeu.com

 

 

 

 


Shtuar 30.09.2021 08:57