Gati 1 kg tritol një Rang Roveri të parkuar te Komuna e Parisit (FOTO LAJM)

Një shpëthim tritoli ka ndodhur para pak minutash te Komuna e Parisit në Tiranë,

Objektivi  i këtij shpërthimi ka qënë një makinë e parkuar në rrugën ‘Osman Myderizi’.

Policia, zjarrfikësja dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes. Efektivët e policisë kanë rrethuar zonën me perimetrin e sigurisë.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 23:05, tek Komuna e Parisit, dyshohet se në mjetin e parkuar në pronësi të shtetases R. K, ka plasur një sasi e vogël lënde plasese, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/


Shtuar 5.11.2021 23:22