E frikshme! Shpërthim apokaliptik në detin Kaspik (VIDEO)

Një shpërthim i frikshëm dhe i fuqishëm ka ndodhur në detin Kaspik pak minuta më parë.

Pamjet apokaliptike janë parë deri në Azerbajxhan.

Dyshohet se një anije cisternë, e njohur si “Tanker” ka shpërthyer në flakë.

Kjo nuk është hera e parë që një cisternë me naftë shpërthen në ujë, duke sjellë dëme dhe ndotje të mëdha.


Shtuar 4.07.2021 21:25