E dinit? Vëllai i Albërije Hadërgjonaj është politikani i njohur (FOTO LAJM)

Familja Ramosaj dhe Hadërgjonaj duket se nuk kanë talent vetëm për muzikë dhe art. Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka prezantuar ndjekësit e saj në Instagram me të vëllanë, i cili është kryetari i Komunës së Deçanit.

Bëhet fjalë për Bashkim Ramosajn, i cili mban postin e qytetarit të parë të qytetit.

“Sot me vllaun tim kryetarin e Komunës së Deçanit. Mora shuëm dashuri dhe informacion për ndryshimet e mëdha në qytet. Jemi shumë krenar me ty. Falerminderit për punën e palodhshme! Bashkim Ramosaj,”-shkruan këngëtarja.


Shtuar 14.06.2021 09:52