E akuzojnë për operacione plastike, vajza e Niko Peleshit ironizon me fotot e viteve më parë (FOTO LAJM)

Vajza e ministrit Niko Peleshi është bërë e njohur për mediat që në moshën 15 vjeçare dhe ka marrë gjithmonë vëmendjen, si për talentin në shkrim dhe për hijeshinë.

Së fundmi historia e dashurisë me aktorin Romeo Veshaj, e ka bërë Aleksian edhe më të komentuar dhe të pranishme në mediat rozë.

Rrjedhimisht vajzës së ministrit I kanë shkuar në vesh edhe fjalë jo të mira, si së fundmi që është akuzuar për operiacione plastike.

Aleksia ka publikuar në InstaStory foto të 5 viteve më parë kur ishte 14 vjeç duke treguar se është e njëjta dhe nuk ka kryer asnjë ndërhyrje.

“14 vjeç. Se më kish ngel merak a ju ze gjumi natën ju syshqiponjat e operacioneve plastike”./albeu.com/


Shtuar 5.05.2021 11:47