Dy burra shqiptarë bëhen bashkë për të rrahur një grua, e pëson edhe 12-vjeçari

Dy vëllezër me origjinë shqiptare janë arrestuar nga policia e Kretës me akuzën e dhunës në familje.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Platanias në Chania.

Dy vëllezërit nga Shqipëria, të moshës 43 dhe 46 vjeç, sulmuan bashkëshorten 39-vjeçare të njërit prej të dyve dhe filluan ta rrahin dhe shajnë.

Sipas neakriti.gr, bashkëshorti 43-vjeçar dhe babai i një djali 12-vjeçar, më pas ka goditur fëmijën e tij.

Ata janë pikasur nga banorët e zonës kur kanë tentuar të fusin në makinë 39-vjeçaren dhe fëmijën e mitur kundër vullnetit të tyre.

Menjëherë është vënë në dijeni policia, e cila ka identifikuar dhe arrestuar autorët./Albeu.com/ 


Shtuar 9.06.2023 15:05