“Donte të më takonte,” shantazh nga burri i Oltës, reagon Zhaku: Përdora termin e gabuar

Olta Gixhari ka qenë ndër banoret më të përfolura të këtij edicioni të Big Brother VIP.

Shumë bujë kanë bërë jo vetëm veprimet e aktores brenda shtëpisë, por edhe ajo që ndodh jashtë me njerëzit e saj të afërt.

Ditën e sotme nëpër rrjetet sociale qarkulloi një audio në të cilën opinionistja e BB VIP, Zhaklin Lekatari, dëgjohet duke thënë se bashkëshorti i Olta Gixharit e ka shantazhuar.

“I thashë edhe produksionit, burri i Oltës do të më shantazhojë. Ndihem e ofenduar që burri i Oltës mendon që mund të më blejë me lekë. Unë nuk jam Olta, nuk blihem. I thash Sara Hoxhës”, dëgjohet të thotë Zhaku në audion në fjalë.

Mirëpo pak pasi lajmi filloi të qarkullonte, blogerja e njohur ka mohuar të jetë shantazhuar.

Në një video të ndarë në “Instagram” Zhaku thotë se bashkëshorti i Oltës ka dashur të takohet me të nëpërmjet një miku të përbashkët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zhaklin Lekatari (@zhaklin.lekatari)

Ajo thotë se nuk e ka pranuar diçka të tillë dhe mennjëherë ka raportuar te produksioni.

Zhaku thotë se ajo ka përdorur termin e gabuar për shkak të presionit dhe ka siguruar se nëse do të ishte shantazhuar, ajo do të ishte drejtuar tek organet e rendit. /albeu.com


Shtuar 6.02.2023 21:01