“Do të djeg të gjallë”, shqiptari në Itali tenton të godasë me thikë gruan në sy të policëve

Policia italiane ka arrestuar një 36-vjeçar shqiptar, pasi akuzohet për dhunë ndaj gruas së tij. Shqiptari është kapur në Rimini, pasi tentoi të godiste me thikë gruan e tij 30-vjeçare. E gjendur në kërcënim sistematik, gruaja ka telefonuar policinë nga frika se mos e lëndonte atë dhe fëmijët e tyre të mitur.


Shtuar 16.03.2021 08:59