Dhunonte prindërit, arrestohet 43-vjeçari në Dibër

Policia në Dibër ka arrestuar një 43-vjeçar, banues në Maqellarë, pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij.

“Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, u arrestua në flagrancë shtetasi G.Ç., 43 vjeç, banues në Maqellarë, pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij”, njofton policia./albeu.com


Shtuar 11.11.2021 09:39