Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 46 vjeçari në Sarandë

Blutë e Sarandës kanë arrestuar një 46 vjeçar i cili akuzohet për dhunë në familje. Policia bën me dije sa u arrestua shtetasi B.K. 46 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për për veprën penale “Dhuna në familje”.

Njoftimi

Sarandë

Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë  Sarandë u bë kapja dhe ndalimi me inisiativë i shtetasit  B. K., 46 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për për veprën penale “Dhuna në familje”.


Shtuar 28.03.2021 08:36