Dhunë në familje/ E reja rrihet nga nga babai, vëllai dhe i fejuari

Një 29-vjeçare është dhunuar nga babai, vëllai dhe i fejuari në qytetin e Vlorës.

Është dashur ndërhyrja e policisë për të shmangur agravimin e situatës, ku 29-vjeçarja është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut.

Ndërsa janë arrestuar babai 60-vjeç, vëllai 26 vjeç dhe i fejuari 34 vjeç, dhe sipas policisë ngjarja ka ndodhur në banesën e 29-vjeçares për motive të dobëta.

Policia ka sekuestruar në banesën në pronësi të babait të vajzës dhe një armë gjahu dhe municion ushtarak.


Shtuar 22.06.2024 16:07