DETAJET/ U plagos tek ish-parku i Autobusëve, figuron me precedent penal për shpërndarje droge në Itali e Shqipëri

Një nga të plagosurit me armë zjarri tek ish-Parku i Autobusëve rezulton me precedent penal në Shqipëri dhe në Itali Për shpërndarje droge.

Xhulio Vela, një vit më parë u kap në Itali për shpërndarje marijuanë.

Ndërkohë Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 13.10.2021 19:26