Dëborë e madhe në Qafë Thor, bllokohen dhjetëra mjete

Dhjetëra mjete kanë mbetur të bllokuara në Qafë Thorë mesditën e sotme.

Duke shfrytëzuar ditët e pushimeve, vizitorë të shumtë iu drejtuan Thethit për të shijuar bukuritë e zonës dhe dëborën. Megjithatë e kanë pasur të vështirë për të kaluar.

Që prej ditës së shtunë, vendi është përfshirë nga reshje të dendura shiu apo dëbore, ku shpesh është ka shkaktuar probleme.


Shtuar 28.11.2023 18:03