Dea bën prapakthehu! E papritura pasi nominoi Luizin Kiarën dhe Efin (FOTO LAJM)

Dea Mishel ka çuar në nominim Luizin, Kiarën dhe Efin, dhe pas këtij veprimi, në profilin e saj është postuar një fotomontazh.

Në foto shfaqet një makinë e djegur dhe në përshkrim shkruhet piromane.

Por ky postim është fshirë me shpejtësi dhe nuk dihet pse./albeu.com

 


Shtuar 4.02.2023 23:23

Tags: , , ,