Dalin pamjet nga fshati ku vdiq 64-vjeçari, tentativë për të shuar zjarrin me kova (VIDEO)

Pamjet që shihni më poshtë janë nga fshati Asim Zeneli, ku humbi jetën 64-vjeçari si pasojë e zjarrit.

Siç shihet, banorët po përpiqen të shuajnë flakët e zjarrit me kova me ujë, duke i mbushur në një kanal.

Kujtojmë se nga zjarret ka mbetur e dëmtuar dhe bashkëshortja e 64-vjeçarit e cila ndodhet në reanimacion./albeu.com

 

 


Shtuar 3.08.2021 18:33