Çfarë ndodhi?! Shpërthen në flakë makina luksoze e modeles Françeska Jaçe (VIDEO)

Një makinë tip “Range Rover” ka shpërthyer në flakë në lagjen “Pavarësia”, në Vlorë.

Policia raporton se makina ishte në pronësi të modeles, Françeska Jaçe.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ishte i qëllimshëm.

 

 

Informacion paraprak: 

Më datë 29.03.2021, rreth orës 21:04, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Range Rover”,  në pronësi të shtetases F. J., banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.


Shtuar 29.03.2021 22:23