Çfarë kanë kërkuar shqiptarët më së shumti në YouTube gjatë vitit 2021? (FOTO LAJM)

Janë publikuar top 10 fjalët më të kërkuara në YouTube gjatë vitit 2021 për Kosovë dhe Shqipëri.

Në Kosovë janë kërkuar: ‘Përputhen’, ‘Cka ka Shpija’, ‘Big Brother’, Më Fal, ‘Big Brother Albania’, ‘Don Xhoni’, ‘Big Brother VIP’, ‘Muzikë’, ‘Big Brother Vip Albania’,

ndërsa në Shqipëri: ‘Përputhen’, ‘Big Brother’, ‘Portokalli’, ‘Big Brother Albania’, ‘Noizy’, ‘Big Brother Vip’, ‘Don Xhoni’, ‘Muzikë’, ‘Klanifornia’ dhe ‘Big Brother Vip Albania’.

Këto stastistika për kërkimet në YouTube nga shqiptarët, janë publikuar në Facebook nga faqja “Kerolli”./21Media

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "KERKIMET NE YOUTUBE Top 10 fjalet mẽ të kërkuara nẽ Youtube (202 kërkuar 1. 2. 3. Fjala perputhen qka ka shpija big brother 4. 1. 2. 3. me fal big brother albania don xhoni big brother vip 6. 7. 8. 9. Fjala kerkuar perputhen big brother portokalli big brother albania noizy big brother vip don xhoni 4. 5. 6. 7. 8. 10. muzik big brother vip albania hitet 9. BURIMI: Google. 10. muzik klanifornia big brother vip albania KEROLLI"


Shtuar 7.01.2022 16:11