Të pa fat, Çekia na ndëshkon sërish (VIDEO)

Kombëtarja ceke na ka ndëshkuar sërish duke kaluar në avantazh 2-1.

Vendasit realizuan me Masopus në minutën e 68′ me topipin që përlaset me shtyllën dhe më pas përfundo në rrjetë.


Shtuar 8.06.2021 21:42