Burri hedh gruan nga anija (VIDEO)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në një anije në Indonezi.

Siç duket edhe në video, një burrë ka hedhur bashkëshorten e tij nga anija.

Burri afrohet gruas, i heq çantën që kishte në krahë dhe e hedh në det të hapur. Për fat të mirë bashkëshortja shpëtoi, pasi arriti të kapet nga hekurat e anijes.

Nuk dihen ende motivet që çuan personin në fjalë në këtë verpim./albeu.com/


Shtuar 9.03.2023 15:22