Përdh*noi 19-vjeçaren shqiptare, identifikohet reperi grek

Personi që shihni në foto është reperi grek, i quajtur Rack, i cili dyshohet se ka përdhunuar një 19-vjeçare me origjinë shqiptare.

Ka qenë kjo e fundit e cila ka shkuar në policia dhe ka denoncuar rastin. Siç pretendon e reja, ngjarja ka ndodhur në Rethymno të Kretës.

E reja ka qenë duke u argëtuar në një klub të të njohur në këtë zonë, ku këndonte reperi. Më pas një bashkëpunetor i tij e ka marrë në gjendje të dehur dhe e ka çuar në hotel në orët e para të së hënës.

23-vjeçari i ka ofruar një sasi kanabisi, duke bërë që vajza të humbasë plotësisht kontrollin e vetes. Pak më vonë, reperi 24-vjeçar ka mbërritur në dhomë së bashku me një 30-vjeçar me origjinë shqiptare, i cili sipas denoncueses e ka përdhunuar në grup.

Kur pak më vonë e kuptoi se çfarë kishte ndodhur, e reja njoftoi disa nga miqtë e saj dhe ata shkuan në Polici.

Pasditen e djeshme policia ka arrestuar 30-vjeçarin shqiptar në portin e Heraklionit teksa po përgatitej të hipte në skafin e nisur për në Pire.

19-vjeçarja pritet të ekzaminohet nga mjeku mjekësor, ndërsa reperi 24-vjeçar dhe partnerja e tij 23-vjeçare, ende nuk janë kapur.

24-vjeçari, edhe pse jo i identifikuar me emër, konsiderohet si një nga yjet më të mirë të skenës greke të repit për momentin dhe është djali i një këngëtari të njohur hip-hop dhe artisti tatuazhesh, i cili u gjet i vdekur në dyqanin e tij në vitin 2011.


Shtuar 4.04.2023 21:10