Bie bora e parë në Shqipëri (FOTO LAJM)

Bora e parë ka rënë për këtë vit në Shqipëri. Reshjet kanë filluar në Qafë Thore, ku temperaturat shënojnë 4 gradë celsius. ARRSH njofton se qarkullimi vijon pa probleme.

Njoftimi i ARRSH:

Këtë vit dëbora e parë 🗓filloi në Qafë Thore ku temperatura shënon 4 °C.

Qarkullimi kryhet pa probleme mjetet dhe punëtorët janë në terren, në gatishmëri për çdo situatë.

 

Shtuar 20.11.2022 11:40