Berisha feston 77-vjetorin: Kjo ditëlindje më gjen me mision të ri për fatin e PD-së

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha festoon sot ditëlindjen. Përmes një postimi në Facebook, Berisha shkruan se kjo ditëlindje e ka gjetur më të motivuar dhe me një mision të ri e vendimtar për fatin e PD-së.

Postimi i Berishës:

Sot 77 vjec!

Miq, sot jam 77 here i lumtur sepse kjo ditelindje me gjen:

– Me te motivuar se kurre ne mbrojtjen e te vertetave qe une besoj dhe,

– Ne nje mision te ri, jetik dhe vendimtar per fatin e Partise Demokratike dhe demokracise ne Shqiperi!

Mirenjohje te pakufishme te Gjithfuqishmit, familjes time, miqve dhe mbeshtetesve te mi ne Shqiperi dhe kudo qe jane, te cilet me besimin dhe mbeshtetjen e tyre bejne te mundur te permbushim se bashku kete mision! Lavdi Zotit! sb ./albeu.com


Shtuar 15.10.2021 09:20