Bashkëshorti i Rita Orës feston 48-vjetorin në Ibiza, këngëtarja shfaqet me fustan të tejdukshëm dhe pa të brendshme

Pushimet në Ibiza vazhdojnë për Rita Orën dhe Taika Waititi, të cilat festuan së bashku 48-vjetorin e regjisorit dhe me një grup të madh miqsh.

Ndër të ftuarit e tyre ishin Diplo, Jodie Turner-Smith dhe Charlotte Tilbury.

Partnerja e tij 32-vjeçare ndau një seri fotosh nga ditëlindja në Instagram, në të cilat ajo shfaqet me një fustan transparent, shapka të zeza dhe një çantë dore metalike.

“Vetëm në Ibiza ju mund të mblidhni një grup të tillë njerëzish të jashtëzakonshëm, të cilët janë të qeshur dhe të gëzuar!”, ka shruar Rita Ora krahas fotove, duke shtuar: “Faleminderit të gjithëve që erdhët, ju e dini kush jeni!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Çifti janë bashkë që nga viti 2021 dhe së fundmi festuan përvjetorin e tyre të parë të martesës.

Ora, në një postim tjetër drejtuar bashkëshortit të saj, e quajti atë “njeriun më karizmatik dhe më të zgjuar që ka takuar ndonjëherë. Faleminderit që më tregove se si është dashuria.”/Albeu.com/


Shtuar 22.08.2023 09:29