Basha flet prerë, zbardhen porositë për krerët e degëve të PD-së

Janë zbardhur detaje nga mbledhja që kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi me krerët e degëve të Partisë Demokratike në selinë blu

Mësohet se në takim është diskutuar mosnjohja e zgjedhjeve të 25 prillit ku Partia Demokratike mori 59 mandate dhe evidentimi i problematikave të hasura gjatë procesit zgjedhor.

Vetë kryedemokrati Basha u ka kërkuar krerëve të degëve të PD-së që t’i mbajnë strukturat e karikuara dhe të fokusohen në gjetjen e problematikave që janë hasur gjatë rocesit të zgjedhjeve.

“Mbajini strukturat e karikuara, duhet të fokusohemi në evidentimin e problematikave të hasura gjatë procesit zgjedhor,”– mësohet se ka thënë i prerë kryedemokrati Basha. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 3.05.2021 19:43