Barcelona nuk fal, fiton dhe kërcënon Atl Madrid (VIDEO)

Barcelona vijon rezultatet pozitive në La Liga dhe tani sheh nga kreu, shkruan Albeu.com.

Katalanasit mposhtën 1-2 në transfertë Villarealin.  Skuadra e Koeman e pa veten në disavantazh pas golit të Chukëueze në minutën e 26′.

Por Barcelona nuk u dorëzua dhe përmbysi rezultatin falë dopietës së Griezmann në minutat 28′ 35′.

Me këtë fitore Barcelona ngjitet në vendin e 2 me 71 pikë 2 pikë më pak se Atl Madrid që mban kreun. /albeu.com/

Shtuar 25.04.2021 18:21