Banorët nuk i ndalin ofendimet, ulet sërish vlera e çmimit të madh të BB VIP

Banorët e Big Brother Vip kanë thyer sërish rregullat dhe ashtu si ishte paralajmëruar, kjo do të thotë më pak para në çmimin e madh.

Për çdo fyerje apo fjalë ofenduese çmimi do të ulej 2 mijë euro.

Gjatë spektaklit mësohet se çmimi ka shkuar në 94 mijë euro, pasi banorët nuk e kanë respektuar rregullin që ishte vendosur dhe kanë fyer njëri-tjetrin. /albeu.com


Shtuar 21.01.2023 21:31