Atentati me eksploziv, FNSH e ardhur nga Fieri “blindon” Vlorën, 6 të shoqëruar (VIDEO)

Pas atentatit në Vlorë me eksploziv ku u plagos Indrit Sadedini, FNSH e ardhur nga Fieri “blindon” Vlorën dhe po kontrollon çdo automjet që hyn e del nga territori i Vlorës.

Sipas policisë deri më tani janë shoqëruar 6 persona të cilët po merren në pyetje.

Ndërkohë që lënda plasëse tip tritol dyshohet te ketë qënë rreth 400 gram. /albeu.com/


Shtuar 19.12.2021 18:29