Asnjë vdekje në Kosovë nga koronavirusi në 24 orët e fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës ka njoftuar për numrin e viktimave dhe rasteve të reja me COVID-19.

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 35 raste të reja me COVID-19.

Ndërsa, sot nuk është shënuar asnjë viktimë nga COVID-19./albeu.com

Shtuar 22.05.2021 15:06