Asnjë vdekje dhe 14 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 14 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë vdekje.

Instituti i Shëndetit Publik bën me dije se gjithashtu janë shëruar 2 pacientë, ndërsa raste aktive në të gjithë vendin janë 184./albeu.com


Shtuar 11.07.2021 15:33