Arrestimi i ish-deputetit të saj, Kryemadhi reagon për Kokën dhe paralajmëron: Të gjithë në provë (FOTO LAJM)

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reaguar pas arrestimit të ish-deputetit të saj, Lefter Koka.

Kryemadhi ka postuar dy fotografi në Facebook, shoqëruar edhe me një koment.

“Ka akoma dhe shumë të tjerë, majtas e djathtas. Janë të gjithë në provë, përballë provave të pa kontestueshme!”, ka shtuar Kryemadhi./albeu.com/


Shtuar 14.12.2021 15:10