Një vdekje dhe 8 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëv etë funidt në Kosovë janë regjistruar 8 raste të reja me Covid-19 dhe një vdekje.

Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, sot janë shëruar dhe 16 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.914.

Në total numri i rasteve aktive është 314./albeu.com


Shtuar 14.12.2021 15:13