Andi dhe Jasmina konfirmojnë se janë ribashkuar (FOTO LAJM)

Javë më parë, Andi tha se ka hequr deklaratën për Jasminën.

Mirëpo siç duket gjërat kanë ndryshuar.

Sipas disa postimeve nga Jasmina dyshja janë ribashkuar sërish dhe kanë përmirësuar raportet e tyre.

Ajo sapo ka publikuar disa momente intime me Andin derisa shijojnë edhe një puthje.

“Nuk ka urrejtje, mos më keqkupto. Mosmarrëveshje po”, ka shkruar Jasmina krahas fotos.

Nga ana tjetër, Andi ka ndarë foton ku Jasmina i ka bërë tag, krahas së cilës ka shkruar: “Në rregull. Ti fitove”.


Shtuar 29.04.2021 03:16